Poznaj mnie

Cześć! Mam na imię Mateusz i kocham przedstawiać historię prawdziwych osób poprzez obiektyw aparatu. Uwielbiam przebywać z ludźmi. Każdy człowiek jest inny, a każda historia odmienna. Podczas sesji tworzę nie tylko zdjęcia ale i doskonałe, autentyczne wspomnienia. Łapanie momentów, które wyrażają pełen wachlarz emocji jest moją pasją. To kocham i tym żyję. Łatwo jest nacisnąć spust migawki, trudniej jest sprawić, żeby ta chwila była zapamiętana nie tylko ze zdjęcia, ale właśnie z tego, co przeżywamy podczas jej uchwycenia.

Fotografię łączę z resztą moich zainteresowań. Uwielbiam podróżować. Pozwala mi to również realizować się
w fotografii krajobrazowej i portretowej. Uwielbiam odkrywać nowe dźwięki, style muzyczne.
Lubię tworzyć. Lubię grać. Perkusja to kolejna z moich pasji, której poświęcam czas w wolnych chwilach.

Dobrze, dość o mnie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie. Chcę poznać Twoją historię.
Pozwól mi ją uwiecznić i razem stwórzmy coś wyjątkowego i unikalnego.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

Wyróżnienia

1

Po obejrzeniu zdjęć Matusza, wiedzieliśmy, że właśnie tego fotografa chcemy na naszym ślubie! Ma wyjątkowy styl, który pokazuje naturalność, emocje, relacje i magię chwil!
Współpraca odbywała się na luzie, w miłej atmosferze, ale jednocześnie Mateusz starał się być w pełni profesjonalny. Dodatkowo jest otwarty na sugestie i pomysły ze strony pary młodej. Polecamy!!!

2

Z całego serca polecam zdjęcia wykonane przez Mateusza Sałaciaka. Współpraca jest bardzo przyjemna, bezstresowa i bezproblemowa. Zdjęcia są przepiękne, estetyczne i naturalne. Za każdym razem dostaje mnóstwo zapytań o autora zdjęć ślubnych, ale też tych z sesji narzeczeńskiej. Mateusz ma wiele pomysłów na zdjęcia, dzięki czemu jest w stanie pomóc i doradzić jak stanąć i zapozować.
Poooolecam!

3

Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do uchwycenia tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub!
Współpraca super profesjonalna, świetny kontakt i komunikacja.
Zdjęcia, wydobyły całkowicie piękno z miejsca w którym braliśmy ślub, są naturalne i Mateusz uchwycił wszystkie piękne momenty na których nam zależało!
Bardzo wyjątkowo wspominam czas przygotowań, Mateusz był podczas niego prawie niewidzialny, a zdjęcia które wtedy zrobił, chwytają za serce.

4

Dzięki ogromne za super sesję narzeczeńską i z drugiego dnia ślubu! Zdjęcia wyszły niesamowicie klimatyczne i artystyczne. Kto by pomyślał , że plac wykopalisk i kawałek lasu może wyglądać jak zagraniczny plener! Jeszcze raz ogromne dzięki. Ola i Steve

5

Współpraca z Mateuszem była dla nas mega przyjemnością! To fotograf, który nie tylko potrafi zrobić dobre zdjęcia, ale przede wszystkim uchwycić emocje z nich płynące.
Polecamy z całego serca!

ZAMKNIJ